ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Козівської селищної ради"

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про включення майна до Переліку другого типу та передачу майна в оренду без проведення аукціону"

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах Козівської територіальної громади"

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про затвердження передавального акту Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради"

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про затвердження Статуту (в новій редакції) Конюхівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козівської селищної ради"

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000)"

Проєкти рішень Про погодження кандидатур на посади директорів закладів загальної середньої освіти Козівської селищної ради

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про внесення зміни в рішення селищної ради від 23.03.2021р. № 198 « Про Програму «Молодь Козівщини на 2021-2025 роки»

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про внесення зміни в рішення селищної ради від 22.12.2020р. № 47 «Про Програму основних культурно-мистецьких заходів на 2021 рік»

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2020р. № 45 «Про Програму збереження архівних фондів Козівським комунальним трудовим архівом на 2021-2025 роки»

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про підтримку звернень депутатів Тернопільської районної ради щодо встановлення історичної справедливості у питанні незалежності України та щодо недопущення знищення української мови на телебаченні, в пресі, рекламі та політичній агітації"

Проєкти рішень, які стосуються земельних питань