Проєкт рішення "Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік"

Додаток 1 до проєкту рішення "Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік"

Додаток 2 "Виконання дохідної частини загального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік"

Додаток 3 "Виконання дохідної частини спеціального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік"

Додаток 4 "Виконання видаткової частини загального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік "

Додаток 5 "Виконання видаткової частини спеціального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік "

Проєкт рішення "Про внесення змін в рішення селищної ради від 23.12.2021 року №1456 «Про Програму фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Козівської селищної ради на 2022-2025 роки»"

Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення Козівської селищної ради від 22.12.2020р. № 45 «Про Програму збереження архівних фондів Козівським комунальним трудовим архівом на 2021-2025 роки»"

Проєкт рішення "Про прийняття майна з державної власності у комунальну власність Козівської селищної територіальної громади "

Проєкт рішення "Про внесення змін в рішення селищної ради від 23.12.2021 року №1455 «Про Програму здійснення землеустрою на території Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки»"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на коригування робочого проекту (проектно-кошторисної документації) «Будівництво каналізаційного колектора від ЦРКЛ по вул. Корольова, Л.Українки, О.Кобилянської та Надрічна в смт. Козова Тернопільської області»"

Проєкт рішення "Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт вуличного освітлення в с.Ценів Тернопільського району»"

Проєкт рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік (19560000000)"

Додаток 1 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Додаток 2 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Додаток 3 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Додаток 4 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Додаток 5 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Додаток 6 до проєкту рішення "Про зміни до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Добра вода» в селі Щепанів Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Водолій» в селі Козівка Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Кальненський» в селі Кальне Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Вівсянський край» в селі Вівся Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від будинку номер 8 по вул. Б.Хмельницького до вул. Грушевського,54 в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області»

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Краплинка» в селі Криве Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету Аква віта в селі Плотича Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Джерело» в селі Конюхи Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличного комітету «Будилівського» в селі Будилів Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від будинку номер 47 до будинку номер 61 по вул. Колійова в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області»

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Теофіпілка» в селі Теофіпілка Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення - вуличного комітету «Джерело» в селі Золота Слобода Козівської селищної ради"

Проєкт рішення "Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару ділянка від будинку номер 42 по вул. Б.Хмельницького до вул. Шевченка в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області»

Проєкт рішення "Про затвердження структури комунального підприємства «Благоустрій» Козівської селищної ради"

Проєкти рішень, які стосуються земельних питань