Заклади освіти Козівської громади перевірили на готовність до нового навчального року

Відповідно до розпорядження селищного голови комісією з обстеження закладів освіти Козівської громади щодо готовності до початку нового 2023/2024 навчального року та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу здійснено обстеження навчальних закладів.

До складу комісії увійшли представники ДСНС, сектору поліцейської діяльності, головний спеціаліст безпечності харчових продуктів Держпродспоживслужби, а також заступник голови селищної ради та працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.

Присутніми було вивчено стан готовності закладів освіти громади до нового навчального року. Перевірено укриття, матеріальне забезпечення, пожежну безпеку та відповідність харчоблоків санітарним нормам. За результатами проведеного обстеження комісією було складено відповідні акти прийому готовності до 2023/2024 навчального року.

Фахівцями визначено, що приміщення закладів освіти обмежено готові до роботи у новому навчальному році.

На сьогодні, враховуючи безпекові обставини, 15 закладів освіти на території Козівської громади працюватимуть у форматі офлайн.

У змішаній формі - 4 навчальні заклади.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису