Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради проведено змагання з настільного тенісу.

06 квітня в спортивному залі Козівського ліцею №2 проведено змагання відкритої першості Козівської територіальної громади з настільного тенісу , приурочені пам’яті вчителя фізичної культури Романа Дзіка, організатором яких був відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.

В турнірі взяли участь команди закладів освіти Козівської, Купчинецької, Підгороднянської та Бережанської громад, а також дорослі – вчителі фізичної культури, любителі настільного тенісу.

З шести команд  ліцеїв та ЗОШ призові місця розприділились наступним чином:

• Купчинецька ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце
  • Бережанський ліцей №3 – ІІ місце
  • Козівський ліцей ім. В.Герети – ІІІ місце

Відповідно з чотирьох команд гімназій:

• Вівсянська гімназія (дві команди) – І та ІІ місця
  • Яструбівська гімназія – ІІІ місце

Дорослі були поділені на дві групи, одні віком до 35 років (5 учасників), інші – 35+ (6 учасників).

Переможцями молодшої групи стали:

І місце – Ярослав Пеляк

ІІ місце – Олег Табака

ІІІ місце – Володимир Гніздюх

Старшої групи:

І місце – Ігор Шуфляд (73 років)

ІІ місце – Теодор Кривокульський

ІІІ місце – Василь Михайловський

Команди переможці нагороджені перехідними кубками, медалями та грамотами; переможці змагань серед дорослих – медалями та грамотами.