Безпековий Форум на Тернопільщині

Вперше в Тернопільській області відбувся Безпековий Форум, в роботі якого взяли участь представники Козівської громади.

Безпека дітей – це найголовніше на сьогодні в освітньому процесі. Є нові виміри безпеки, є нові виклики, але є і нові рішення.

МОН України запропонувало в кожній громаді на базі закладів загальної середньої освіти створити класи безпеки. Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради подано в Департамент освіти і науки Тернопільської ОВА перелік закладів освіти Козівської громади, де у 2023 році планується створення класів безпеки.

Для учасників Безпекового Форуму було запропоновано кілька пілотних проектів, а також проект «Освіта в умовах війни» на прикладі Ізраїлю.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька відзначила: «Навчання і безпека стали невід’ємними поняттями для кожного учасника освітнього процесу».