У неділю, 2 жовтня, в Озерній, відбулися ІІ районні комплексні змагання з ігрових та силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району до Дня захисників та захисниць України.

Спортсмени Козівської громади взяли участь у чотирьох з шести представлених видів спорту – в армспорті, у метанні гирі вагою 16 кг, у настільному тенісі та волейбольному турнірі.

У поєдинку з армспорту представники Козівської громади Петро Запотічний та Василь Козіцкий зайняли відповідно ІІ та ІІІ місця, та ІІ загальне командне місце.

У метанні гирі Василь Козіцкий посів ІІІ місце; у змаганнях з настільного тенісу Ірина Галайко виборола ІІ місце, Олег Табака – IV місце турнірної таблиці.

У волейбольному турнірі взяли участь 9 команд, гравці Козівської громади зіграли проти команд з Бережанщини та Зборівщини. За підсумком турнірної таблиці першість здобула команда з Бережанської громади, козівчани – на V місці.