У Козівській громаді відзначили День працівників освіти.

За дорученням селищного голови перший заступник голови Вадим Щеглов, заступник Роман Солтис привітали освітянську спільноту напередодні Дня вчителя. Грамотами та квітами з нагоди свята відзначено вчителів освітніх закладів та вихователів закладів дошкільної освіти.

До вітань долучилися Марія Іваніцька, начальник віддлу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради та запрошена гостя Людмила Киричук, психолог, член робочої групи з питань булінгу Міністерства освіти і науки України, науковий працівник Малої Академії Наук.

Виховання підростаючого покоління – надважлива робота, результатом якої є формування гідних, свідомих, освідчених людей, які вміють думати, критично мислити, знають свою історію, плекають культуру і розвивають Україну. Праця освітян у ці непрості часи набуває нових, неоціненних граней. Це покликання, в яке кожен освітянин вкладає частинку своєї душі.