З ініціативи селищного голови відділом освіти, культури, молоді та спорту здійснено обстеження роботи закладів дошкільної освіти, де проживають та знайшли прихисток внутрішньо переміщені особи.

Обговорено роботу з керівниками закладів у період воєнного стану, вивчено питання харчування, інші побутові моменти.

У період воєнного стану всі заклади освіти у Козівській громаді працюють на Перемогу.

З 14 березня 2022 року заклади перейшли на дистанційне навчання. Окрім надання освітніх послуг, педагоги Козівської громади печуть печиво, в’яжуть маскувальні сітки, надають гуманітарну допомогу.

Як зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька: «Ми гордимося своїми педагогами, адже в такий нелегкий час освітяни згуртувалися, оперативно реагують на всі виклики. Кожен керівник закладу не заперечив щодо виконання будь якого завдання у період воєнного стану, знайшов вихід щодо вирішення проблемних питань.

Освітянська спільнота Козівської громади показала справжній взірець служіння Україні».