У другому турі чемпіонату Тернопільського району з волейболу команда Козівської громади здобула три перемоги

Дата: 19.07.2021 15:19

18 липня у селі Великі Гаї відбувся другий тур чемпіонату Тернопільського району з волейболу серед чоловічих аматорських команд територіальних громад 2021 року.

Команда Козівської громади продемонструвала все своє вміння, спортивний характер, і здобула три перемоги.

Першу – над Зборівською громадою з рахунком 2:0. У напруженому поєдинку команда Козівської громади перемогла Великобірківську команду з рахунком 2:1. Третю перемогу спортсмени здобули над волейболістами з Великих Гаїв.

Команда волейболістів пишається своїми перемогами та щиро дякує за підтримку та спонсорську допомогу голові Козівської селищної ради Сергію Добалюку та депутату Тернопільської облради Володимиру Гачу.