За фактом самовільного зайняття земельної ділянки відкрито кримінальне провадження

Дата: 15.06.2021 08:57

Бережанською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки (ч.1 ст.197-1КК України).

Так, Бережанською окружною прокуратурою за наслідками моніторингу на сайті електронних перевірок «https://inspections.gov.ua» інформації Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області про виявлені порушення вимог земельного законодавства встановлено факт самовільного зайняття земельної ділянки державної форми власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 58,3841 га, яка розташована на території Козівської територіальнрої громади Тернопільського району.

Додатково: санкція ч.1 ст.197-1КК України передбачає штраф від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

Триває досудове розслідування.