Козівська селищна рада інформує

Дата: 03.06.2021 15:12

Відповідно до Закону України про місцеве самоврядування, Закону України про децентралізацію, Закону України про добровільне об’єднання територіальних громад, діти, які здобувають освіту (дошкільну, початкову, загальну, позашкільну, мистецьку), мають право навчатися у закладах громади.

Здобувачі освіти інших громад можуть навчатися в закладах Козівської територіальної громади за умови оплати (відшкодування вартості) освітніх послуг іншими громадами.

Відповідно до Бюджетного кодексу України, фінансування навчання дітей інших громад в закладах Козівської територіальної громади заборонено законодавством.

З повагою,

Козівський селищний голова                                                          Сергій Добалюк