Козівська селищна рада інформує

Відповідно до Закону України про місцеве самоврядування, Закону України про децентралізацію, Закону України про добровільне об’єднання територіальних громад, діти, які здобувають освіту (дошкільну, початкову, загальну, позашкільну, мистецьку), мають право навчатися у закладах громади.

Здобувачі освіти інших громад можуть навчатися в закладах Козівської територіальної громади за умови оплати (відшкодування вартості) освітніх послуг іншими громадами.

Відповідно до Бюджетного кодексу України, фінансування навчання дітей інших громад в закладах Козівської територіальної громади заборонено законодавством.

З повагою,

Козівський селищний голова                                                          Сергій Добалюк