Відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради інформує: здійснено виїзд в заклади загальної середньої освіти сіл Глинна та Конюхи

Дата: 25.05.2021 15:06

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька провела робочі зустрічі з колективами шкіл, обговорили питання завершення навчального року, проведення свята останнього дзвоника та питання працевлаштування педагогічних працівників шкіл, які реорганізовуються.

В робочій зустрічі взяли участь завідувач сектору освіти та спорту Галина Петько, начальник групи з централізованого господарського обслуговування Марія Максимів та інженер  групи з централізованого господарського обслуговування Оксана Крих.

Начальник відділу Марія Іваніцька наголосила про те, що конституційне право кожної людини – мати працю, і колективи кожної з шкіл повинні створити відповідні умови для працівників, які зайдуть у ці заклади.

Під час розмови були напрацьовані конструктивні вирішення всіх поточних проблем.