Дата: 18.05.2021 09:31

Про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради 17 травня 2021 року, відповідно до Закону України “Про очищення влади”  та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563 (далі – Порядок), розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Кульки Ігора Петровича  - головного спеціаліста  сектору освіти та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.