Електронні та телефонні звернення

Дата: 11.05.2021 16:29

Наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 № 39 «Про окремі питання забезпечення початку роботи окружних прокуратур» затверджено перелік і територіальну юрисдикцію шести окружних прокуратур Тернопільської області, серед них Бережанська окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Бережани Тернопільської області за адресою: вул. Пирогова, 5а., тел. (03548) 2-13-43.

Територіальна юрисдикція Бережанської окружної прокуратури розповсюджується на Тернопільський район у межах: Бережанської міської територіальної громади; Залозецької селищної територіальної громади; Зборівської міської територіальної громади; Козівської селищної територіальної громади; Купчинецької сільської територіальної громади; Нараївської сільської територіальної громади; Озернянської сільської територіальної громади; Підгаєцької міської територіальної громади; Саранчуківської сільської територіальної громади

В Бережанській окружній прокуратурі здійснюється прийом та реєстрація електронних звернень громадян і звернень, отриманих на телефон «гарячої лінії» за номером (03548) 2-13-43. Електронні звернення приймаються на електронну пошту: zvern.berezhany@tern.gp.gov.ua.