Відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Дата: 25.02.2021 14:30

Відділ освіти, культури, молоді та спорту інформує: у Козівській громаді відбуваються святкові заходи з нагоди 150-тої річниці від дня народження Великої Лесі Українки.
    Як зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька: «Пройшло 150 років від того часу, як на Волині народилася Леся Українка. Минули революції, війни, пройшло багато життєвих катаклізмів, але Леся – вічно жива. Її слово – невмируще. Вона для нас є дороговказ: мати у серці те, що не вмирає. Це так потрібно для нас, українців, - мати сильну волю, сильний дух, сильну віру!»
    В програмі святкування різноманітні заходи. 25 лютого в приміщенні центру культури та дозвілля відбулася святкова концертна програма «Леся – жива». У фойє центру культури та дозвілля можна оглянути виставку, послухати платівки з віршами поетеси. В центральній публічній бібліотеці відкрита виставка «Невмируще слово Лесі Українки».
    Святкові заходи тривають в усіх закладах освіти та культури.