Підготовка заходів до відзначення дня народження Великого Кобзаря

Дата: 22.02.2021 14:50

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька провела засідання оргкомітету з відзначення 207-мої річниці з дня народження Великого Кобзаря.

Обговорили програму святкування, визначили дату проведення урочистих заходів.

В Козівській публічній бібліотеці відбудеться конкурс читців, Шевченківські читання під назвою «Кобзареве слово - вічне».

В центрі культури та дозвілля Козівської селищної ради 9 березня о 15.00 відбудеться святковий концерт "Єднаймо Україну Тарсовим словом", виставки декоративно-ужиткового мистецтва та Козівського краєзнавчого музею під назвою «Поставлю хату і кімнату» проходитиме у фойє центру культури та дозвілля. 10 березня

Окрім цього, обговорено питання відзначення дня народження Лесі Українки, та інших пам’ятних дат.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька наголосила на важливості дотримання карантинних обмежень, вимог санітарного режиму під час проведення святкових дійств.