Рекомендації щодо переходу на дистанційну форму навчання

Дата: 14.02.2021 15:35

Відділ освіти, культури, молоді та спорту інформує:

Керівникам закладів загальної середньої освіти при надзвичайних погодних умовах РЕКОМЕНДОВАНО самостійно схвалювати рішення про перехід на дистанційну форму навчання.

Станом на 14 лютого 2021 року керівники семи закладів Козівської громади  уже повідомили про перехід на дистанційну форму навчання(зокрема, навчальні заклади сіл Глинна, Ценів, Вівся, Щепанів, Бишки, Олесине та Конюхівська ЗОШ І-ІІ ст.).

Відділ освіти, культури, молоді та спорту рекомендує керівникам загальноосвітніх шкіл Козівської громади розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, а також провести серед учнів роз’яснювальну роботу щодо запобігання переохолодженню (з 15 лютого в Україні температура повітря різко знижується).

Рекомендую керівникам загальноосвітніх шкіл Козівської громади для збереження здоров’я і життя дітей з 15 лютого 2021 року прийняти рішення про об’єктивну необхідність переходу на дистанційну форму навчання.

З повагою, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради

Марія Іваніцька.