Інфомедійна грамотність для школярів

Дата: 09.02.2021 09:38

Начальник відділу освіти, культури,  молоді та спорту Марія Іваніцька   регулярно бере участь в он-лайн   семінарах та тренінгах, які дають змогу вивести навчальний процес на вищий рівень.

Так, навчальні заклади громади, зокрема Козівська гімназія ім.В.Герети, Козівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Козівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 беруть участь в міжнародному проєкті «Вивчай та розрізняй».

Як зазначає Марія Іваніцька, проєкт передбачає використання медіаресурсів вчителями при проведенні уроків історії, образотворчого мистецтва, української мови.

Навчально-методичні матеріали розроблені в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень за підтримки посольств США та Великої Британії, Міністерства освіти і науки України.

Інтеграція інфомедійної грамотності в навчальні програми шкільних закладів дасть змогу школярам Козівської громади набути навичок критичного сприйняття інформації, - наголошує керівник відділу Марія Іваніцька.