Організаційна нарада

Дата: 22.01.2021 16:40

Днями начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька провела організаційну нараду з директорами усіх загальноосвітніх шкіл району та працівниками централізованого бухгалтерського відділу.

На нараду були запрошені перший заступник голови селищної ради Вадим Щеглов, заступник голови селищної ради Роман Солтис, начальник фінансового відділу Євген Зарічний.

Марія Іваніцька ознайомила присутніх із наказами відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради, які мають бути пріоритетними в роботі. Обговорили питання постачання газу, забезпечення життєдіяльності закладів освіти, культури, молоді та спорту. Вирішили усі організаційні питання.