БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

Дата: 29.01.2021 14:56

В Козівській громаді пройшов День пам'яті Героїв Крут.

В усіх навчальних закладах відбулися виховні години, в бібліотеці - виставкова композиція.

День пам'яті Героїв Крут розпочався о 9 год 29 січня в Центральній публічній бібліотеці на зустрічі першого заступника голови Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука з молоддю Козівської громади.

Дуже по-європейськи розпочався день Пам'яті, коли керівники стояли разом з молоддю під звуки маршу.

Як зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька: "Україна буде завжди, коли ми пам'ятатимемо про кожного, хто поліг за її свободу  і незалежність! Кожного, хто вмирає сьогодні! Пам'ять про героїв Крут має бути символом нашої самоідентифікації: я - українець!"

В Центральній публічній бібліотеці пройшла виставка з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут. Перший заступник голови обласної ради Володимир Болєщук, перший заступник голови селищної ради Вадим Щеглов, заступник голови селищної ради з питань роботи виконавчих органів Роман Солтис оглянули приміщення, бібліотечні фонди, відбулася цікава, змістовна розмова з працівниками бібліотечної мережі.