Про початок опалювального періоду 2024/2025 року на території Козівської територіальної громади

від 14 жовтня 2024 року                                                                            № 373

Про початок опалювального періоду 2024/2025 року на території
Козівської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», керуючись  статтею 42 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378,  з метою раціонального використання енергетичних ресурсів та максимального дотримання загальних лімітів споживання природного газу, впорядкування розрахунків за використаний природний газ та враховуючи метеорологічну ситуацію, що склалася на території Козівської територіальної громади :

1.    Закладам дошкільної освіти (ЗДО ясла-садок «Сонечко», ЗДО ясла-садок «Ромашка» селища Козова), КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради», КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Козівської селищної ради» та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КО «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» розпочати опалювальний період 15  жовтня 2024 року.
2.    Закладам загальної середньої освіти, позашкільної освіти, культури, охорони здоров`я, іншим бюджетним установам та організаціям розпочати опалювальний період  1 листопада 2024 року.
3.    ТзОВ «Зелена енергія-2012», ТзОВ «Енергосервісна компанія Біо-              тепло», ПП «Гусятин тепло» забезпечити подачу теплової енергії закладам дошкільної освіти,  КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради», закладам загальної середньої освіти, позашкільної освіти, культури, охорони здоров`я, іншим бюджетним установам та організаціям відповідно до пунктів 1 і 2 даного розпорядження.
4.     Козівському УЕГГ ПРАТ Тернопільської філії ТОВ «Газорозподільчі мережі України» організувати розпломбування приладів обліку та опалювального обладнання після здачі бюджетними та комунально-побутовими споживачами природного газу відповідних документів. Забезпечити додаткове інформування споживачів про дотримання Правил безпеки систем газопостачання при користуванні газом.
5.    Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.
  6.  Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику селищного
       голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігорю Грицилу.

Козівський селищний голова                                 Сергій ДОБАЛЮК