У Козівській громаді відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Дня працівників освіти

Розпочали захід із вшанування пам'яті Героїв, які поклали своє життя за Україну.

За дорученням селищного голови Сергія Добалюка, заступник Роман Солтис привітав освітян громади зі святом.

"Напередодні вашого професійного свята хочу подякувати за вашу непросту, але дуже потрібну працю, за неоцінений вклад у наших дітей і в наше майбутнє. Бажаю вам здоров’я, успішної роботи, терпіння, натхнення та якнайшвидшої Перемоги", - сказав Роман Солтис.

До вітань долучилися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради Марія Іваніцька та голова профспілкової організації освітян Іван Вовк.

Цікаву мистецьку програму подарували освітянам викладачі Козівської спеціалізованої школи мистецтв.

Грамотами Козівської селищної ради та квітами відзначено кращих вчителів освітніх закладів нашої громади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису