В селі Олесине відкрили меморіальний комплекс двом полеглим Героям з громади

В селі Олесино відкрили меморіальний комплекс на честь полеглих Воїнів Григорія Смачила та Володимира Лазоренка.

Григорій Смачило народився 06.02.1985 року. Проживав в селі Олесине. У 2015-2016 роках перебував у зоні АТО.

На початку повномасштабного вторгнення став на захист України. Був активним учасником бойових дій на Донеччині. Загинув військовий у вересні 2022 року, підірвавшись на мінно-вибуховому пристрої в Балаклійському районі на Харківщині.

Володимир Лазоренко народився 06.03.1989 року. Був родом з села Уритва. Ніс службу в складі 118-ї окремої механізованої бригади. Життя військовослужбовця обірвалося 03.09.2023 року під час виконання бойового завдання в районі с. Новопрокопівка Запорізької області.

Вшанувати памʼять бійців прийшли їхні рідні та близькі, односельчани, представники влади, військовослужбоці та небайдужі мешканці громади.

Освятив памʼятний знак отець Олег Марущак.

Подвиг наших Героїв назавжди залишиться у наших серцях, їх імена назавжди вписані в історію громади.

Вічна пам'ять та вічна слава українським Захисникам.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису