До уваги мешканців громади та місцевих суб'єктів господарювання

20 серпня 2024 року Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання державної грошової допомоги українцям ,,Національний кешбек”, яка реалізується в рамках Всеукраїнської економічної платформи ,,Зроблено в Україні”.

Кешбек, як форма державної підтримки громадян, дозволить отримувати компенсацію 10% вартості куплених ними українських товарів, максимальна сума державної підтримки — до 3 тис. грн на місяць.
Відповідно до умов програми, кешбек надаватиметься на будь-які споживчі товари українського виробництва за виключенням підакцизних товарів.

Отримані в рамках кешбеку кошти можна буде витратити на послуги, серед яких: медичні, комунальні, спорт, кіно, квитки на потяг тощо. Або задонатити на Збройні Сили України чи здійснити купівлю військових облігацій.

Приєднатися до участі в програмі, дізнатися перелік зареєстрованих товарів/торгових мереж/підприємств можна за посиланням: https://madeinukraine.gov.ua/