Служба безпеки України інформує

В умовах відкритої агресії РФ проти України, ворог почав активно використовувати соціальні мережі для поступового втягування жителів до виконання різного роду доручень та завдань за фінансову винагороду. При цьому, шляхом різного роду маніпуляцій, у потенційного виконавця, в силу відсутності життєвого досвіду, створюється ілюзія безкарності, вседозволеності та фінансової незалежності.

Встановлено, що піл час спілкування в соціальних мережах, громадяни України стають об'єктами різного роду психологічних маніпуляцій з боку зловмисників, які спонукають їх до вчинення правопорушень за грошову винагороду, у тому числі у сфері державної безпеки.

Враховуючи викладене наголошуємо про неприпустимість здійснення протиправної діяльності проти основ національної безпеки, а також необхідність повідомляти Козівську селищну раду про отримання пропозицій в соціальних мережах щодо пошкодження (знищення) майна за грошову винагороду.