В навчальних закладах Козівщини розпочався новий навчальний рік.

Цьогоріч у ліцеях та їх філіях здобуватимуть знання 2007 учнів, з яких 162 дитини вперше сядуть за шкільну парту. Для 154 випускників цей навчальний рік буде останнім.

Представники селищної ради завітали на свято першого дзвоника в ліцеї нашої громади, щоб привітати першокласників, випускників, школярів й вчителів з початком освітнього процесу. Школярам побажали успіху й наснаги в навчанні, вчителям - терпіння й витримки, усім - мирного навчального року.

Пам'ятають діти й про тих, завдяки кому можуть сьогодні здобувати знання. Під час урочистостей лунали щирі слова вдячності нашим захисникам, діти віддавали шану полеглим Героям.

Козівські ліцеї долучилися до акції «Замість квітів - донат для ЗСУ», де всі бажаючі мали змогу підтримати наших військових.

Приєднуємось до всіх привітань, які сьогодні лунали. Нехай цей навчальний рік буде плідним, вдалим і головне мирним!