У Козівській громаді відзначили День національної поліції України

Перший заступник селищного голови Вадим Щеглов разом із головою Купчинецької громади Ігорем Країнським привітали з професійним святом працівників сектору поліцейської діяльності №1 (селище Козова).

Вадим Щеглов подякував правоохоронцям за сумлінне виконання своїх обов’язків та побажав здоров'я, добробуту, професійного росту та миру.

Грамотами Козівської селищної ради за високий рівень професіоналізму, відданість службі й вагомий внесок у забезпечення дотримання законності, захисту прав і свобод громадян відзначено працівників сектору.

Долучилися до вітань й начальник сектору поліцейської діяльності №1 (селище Козова) майор поліції Михайло Швайка та начальник IV відділу Тернопільського РТЦК та СП майор Михайло Пилипів.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису