Козівська громада взяла участь у літньому відкритому чемпіонаті Тернопільського району з волейболу серед чоловічих аматорських команд територіальних громад.

Впродовж двох неділь (30.06 і 07.07) у селі Великі Гаї Тернопільського району проходив літній відкритий чемпіонат Тернопільського району з волейболу серед чоловічих аматорських команд територіальних громад.

У ньому взяло участь п'ять територіальних громад:

• Бережанська;
  • Козівська;
  • Великогаївська;
  • Білецька;
  • Тернопільська.

Змагання відбувались за круговою системою (кожен з кожним). Після зіграних чотирьох турів, згідно регламенту змагань – порядку визначення місць, команда нашої громади посіла третє місце, поступившись волейболістам з Бережан (друге місце) та Тернополя (перше місце).

Слід відмітити, що спортсмени Козівської громади лише в третій партії поступились волейболістам з Бережан, проте у грі з командою міста Тернополя наші спортсмени виявили характер й волю до перемоги, вигравши з рахунком 2:1.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису