Нещодавно Козівська громада отримала 28 комплектів мультимедійного обладнання для 5-6 класів Нової української школи.

До складу обладнання входить: інтерактивна дошка Promethean ActiveBoard 78 зі спеціалізованим програмним забезпеченням для інтерактивних дошок ActivInspire та Мультимедійний проєктор з короткофокусним об'єктивом Acer s1286h.

Інтерактивні дошки передано директорам 13-ти закладів загальної середньої освіти громади, в яких функціонують класи НУШ.

Нова українська школа – ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.