100-літній ювілей відзначила Липка Марія Лаврентіївна з села Дибще

За дорученням селищного голови Сергія Добалюка, секретар селищної ради Дмитро Барилко та начальник відділу соціального захисту населення Михайло Простяк привітали ювілярку з поважною датою.

З нагоди свята вручили пані Марії квіти, солодощі та інші подарунки.

До вітань іменинниці долучився й місцевий староста Іван Шкільний.

На долю ювілярки випало чимало важких випробувань: страшний голодомор, друга світова війна, важкі трудові роки в колгоспі. Зі своїм чоловіком Михайлом пані Марія прожила щасливих 52 роки у шлюбі.

Сьогодні ювілярка перебуває в оточенні люблячої сім'ї. Прикрасою інтер'єру її будинку є велике родинне дерево. Марія Лаврентіївна має 2 дітей, 5 внуків та 8 правнуків.

ЇЇ найбільшим бажанням є дочекатися Перемоги України у цій запеклій війні.

На сьогодні, пані Марія є 2-ою мешканкою громади, яка перетнула 100-літній рубіж життя.

Приєднуємось до всіх вітань, які сьогодні лунали на адресу іменинниці. Бажаємо міцного здоровʼя й радості від життя на многії та благії літа!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису