Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 07 червня 2024 року                                                                                                                 236

Про скликання чергового засідання виконавчого

комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 20 червня 2024 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про призупинення освітнього процесу в закладі дошкільної освіти «Пізнайко» с.Городище Козівської селищної ради.

2.2. Про призупинення освітнього процесу в закладі дошкільної освіти (ясла – садок) «Ромашка» Козівської селищної ради.

2.3. Про призупинення освітнього процесу в дошкільному структурному підрозділі Плотичанської початкової школи Козівської селищної ради.

2.4. Про затвердження плану заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Козівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 років.

2.5. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми  «Ветеран» Козівської селищної ради на 2024-2026 роки.

2.6. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2024-2026 роки.

2.7. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.8. Про призупинення нарахування  і оплати орендної плати за оренду  комунального  майна та відшкодування комунальних послуг Бойко В.І.

2.9. Про призупинення нарахування  і оплати орендної плати  за  оренду  комунального майна та відшкодування комунальних послуг Бартошевському П.Я.

2.10. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.11. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Центральна в селі Глинна.

2.12. Про зміну типу об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку по вулиці  Б.Лепкого в селищі Козова.

2.13. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул.Привітна  в селищі Козова.

2.14. Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Козівської селищної ради на ІІ півріччя 2024 року.

2.15. Про план роботи виконавчого комітету Козівської селищної ради на ІІІ квартал 2024 року.

2.16. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                   Сергій ДОБАЛЮК