На Тернопільщині є вакансії з житлом

  • 34

Роботодавці Тернопільської області зараз мають 18 вакансій з наданням житла. Потрібні швачки, оператори лінії, шеф-кухар, кухар, охоронник, водій автотранспортних засобів, різьбяр по каменю, модельєр-конструктор, офіс-адміністратор, технік-оптик, лікарветмедицини.

Зокрема, ТОВ  "Техпром-ЛТД"(с. Біла, Тернопільський р-н) запрошує на роботу швачок (з/п від 12,1 тис. грн), операторів потокової лінії поліетиленування (з/п від 18,1 тис. грн), офіс-адміністратора (з/п від 10,1 тис. грн). Працівникам також надають спецодяг, взуття, засоби індивідуального захисту, можливість проходження навчання на робочому місці; здійснюють довіз до роботи та з роботи.

ФОП Рудику Олегу Ігоровичу у реберні "RIBS@DINE" в м. Тернопіль потрібні шеф-кухар та кухар. Підприємець здійснює доставку до роботи/з роботи працівників оплачує харчування. Зарплата 15-30 тис. грн.

ТОВ"КЕЙСІДЖІГРУП"(м. Тернопіль) запрошує на роботу модельєра-конструктора. Надає можливість професійного розвитку та проходження навчання на робочому місці. Зарплата – до 30 тис. грн.

Вахтовий метод роботи пропонує Тернопільське приватне підприємство - для охоронника об’єктів у місті Тернопіль. Вахта 20/10 або 30/15. Заробітна плата 12000 грн.

 

Крім того такі роботодавці, як ТОВ"ШУМСЬКАГРО"для водіїв автотранспортних засобів та ТОВ"НАШАПТИЦЯ" для операторів лініїувиробництвіхарчовоїпродукції та укладальників-пакувальниківпропонують відшкодуванняповної чи частковоївартостіпроживання.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.

Фото без опису