У Козівській громаді завершився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На базі Козівського ліцею №1 відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед навчальних закладів громади.

27 травня проведено змагання в молодшій віковій групі «Джура – Котигорошко» в яких брали участь 4 рої:

• «Бандерівець» - Козівський ліцей №1;

• «Серце патріота» - Золотослобідська гімназія;

• «Козачата» - Ценівська гімназія;

• «Фенікс» - Теофіпільська гімназія.

28 травня проведено змагання в середній віковій групі «Джура-Сокіл» за участі 5-ти роїв:

• «Беркут» - Козівський ліцей №1;

• «Гайдамаки» - Козівський ліцей ім. В. Герети;

• «Лісові чорти» - Дибщенська гімназія;

• «Хоробрі серця» - Олесинська гімназія;

• «Рух» - Теофіпільська гімназія.

29 травня відбулись змагання в старшій віковій групі «Джура-Оборонець» серед 5-ти роїв:

• «Незламні» - Козівський ліцей №1;

• «Молода січ» - Козівський ліцей ім. В. Герети;

• «Стріла» - Козівський ліцей №2;

• «Незламні» - Конюхівський ліцей;

• «Рій ім. П. Сагайдачного» - Ценівська гімназія.

Учасники молодшої вікової групи взяли участь у конкурсах: «Елементи стройового впоряду», «Весела естафета» та «Візитка рою».

Середня вікова група продемонструвала теоретичні знання, практичні уміння і навички в конкурсах та змаганнях: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Фізична підготовка», «Складання магазину АК-74 патронами», «Смуга перешкод» та «Стрільба». Старша група окрім цих конкурсів пройшла випробування у топографічній та тактичній підготовці та неповному розбиранні та збиранні автомата.

На підставі зведеного протоколу І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переможцями у своїх вікових групах стали:

• Козівський ліцей №1 (молодша група);
  • Козівський ліцей ім. В. Герети (середня група);
  • Козівський ліцей ім. В. Герети (старша група).

Вітаємо переможців!

Бажаємо успіхів в наступному етапі гри.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису