Пролунали останні дзвоники в навчальних закладах Козівської громади

Святково, гамірно та радісно було сьогодні на шкільних лінійках.

Особливо хвилюючим було свято для 129 цьогорічних випускників, для яких шкільний дзвінок пролунав востаннє.

Керівники селищної ради відвідали свято останнього дзвінка в ліцеях нашої громади, привітали випускників й учнів навчальних закладів та подякували колективам за плідну роботу та виховання учнів.

Талановитих діток, які протягом року брали участь в різноманітних конкурсах й олімпіадах відзначили грамотами та грошовими винагородами. Окрім цього призери олімпіад отримали сертифікати на відвідування плавального басейну Козівського ліцею №2.

Вітаємо учнів та вчителів із завершенням навчального року. Мирного вам та спокійного літнього відпочинку.

А нашим випускникам бажаємо знайти свою життєву стежину, обрати правильну професію, здобути хорошу освіту та стати гідними людьми!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису