Козівські спортсмени взяли участь у весняному чемпіонаті Тернопільської області з легкої атлетики

Протягом 16-17 травня на центральному стадіоні ім. Романа Шухевича в місті Тернопіль відбувся весняний чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008, 2009 років народження та молодших.

Юні спортсмени нашої громади здобули чотири призові місця:

• 1 місце зі штовхання ядра - Лаврик Максим (Козівський ліцей ім. В. Герети) серед 2007-2008 р.н.
  • 1 місце з бігу на 100 м та 2 місце з бігу на 200 м. - Мищишин Арсен (Городищенський ліцей) серед 2007-2008 р.н.
  • 2 місце з стрибків у довжину - Терлюк Ярослав (Козівський ліцей №1) серед 2009 р.н. і молодших.

Команда Козівської територіальної громади була представлена учасниками з Козівського ліцею ім В.Герети, Козівського ліцею №1, Городищенського ліцею, Ценівської гімназії, Кальненської гімназії, Золотослобідської гімназії та Дибщенської гімназії.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з високими результатами.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису