в спортивному заліУ Козівській ДЮСШ відбулося урочисте відкриття 3 етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Учора в спортивному залі Козівської ДЮСШ відбулося урочисте відкриття 3 етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти з футзалу.

В змаганнях зареєструвалися 6 команд:

• Бережанська громада;
  • Козлівська громада;
  • Козівська громада;
  • Підгаєцька громада;
  • Нараївська громада;
  • Саранчуківська громада.

За дорученням Козівського селищного голови Сергія Добалюка, секретар Дмитро Барилко привітав учасників змагань та побажав їм успішного виступу.

Під час урочистостей свій чудовий виступ продемонструвала команда з черлідингу Козівського ліцею №1.

Згідно з регламентом змагань, команди поділили на 2 групи, в яких змагалися по круговій системі. Переможцем 1-шої групи стала Козлівська громада, 2-ї групи - Козівська громада.

Друге місце в групах дісталося Бережанській та Підгаєцькій громадам. Вони й поборолися за 3-тє місце.

Переможцем 3-го етапу стала команда нашої громади, яку представляв Козівський ліцей ім. В. Герети.

Вітаємо команду з успішним виступом та бажаємо успіху у фінальній частині етапу.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису