У Козові відзначили річницю перепоховання Тараса Григоровича Шевченка

22 травня 1861 року на Чернечій горі поблизу Канева відбулося перепоховання нашого Генія Тараса Шевченка.

Цю пам'ятну для українців дату відзначили сьогодні у громаді.

Козівський селищний голова Сергій Добалюк та секретар селищної ради Дмитро Барилко долучилися до вшанування пам’яті видатного митця.

Прозвучали художні номери у виконанні Народної аматорської хорової капели (керівник В. Савчур), народного аматорського жіночого вокального ансамблю "Горлиця" (М. Бабій) та соліста Є.Оріховського.

Керівники громади поклали квіти до підніжжя пам'ятника Кобзарю.

Шануємо Шевченка та те, що залишив поет у спадок.

Розвиваймо культуру, борімося за Україну та підтримуймо армію.

Впевнені, що завдяки зусиллям наших захисників здобудемо Перемогу над одвічним ворогом, і настане день коли:

І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису