Козівська громада отримала додаткове обладнання для роботи консультативного пункту для бізнесу

Козівська громада - одна з восьми громад Тернопільської області, яка отримала додаткове обладнання для роботи консультативного пункту для бізнесу.

В нашій громаді даний консультативний пункт знаходиться в адмінбудинку Козівської селищної ради на 2 поверсі.

Робочі години - з 8:00 до 17:15.

Тут ви можете отримати інформаційно-довідкові послуги з питань створення, ведення та розвитку власної справи від головного спеціаліста відділу інформації та комунікацій з громадськістю, залучення інвестицій, консультацій і розвитку бізнесу Ірини Бацман, начальника відділу державної реєстрації Ігоря Перцака, начальника відділу - адміністратора Центру надання адміністративних послуг Наталії Цапко та начальника відділу юридичного забезпечення, персоналу та комунальної власності Василя Чабана.

Висловлюємо вдячність за отримане обладнання Тернопільській державній військовій адміністрації, ПРООН в Україні та уряду Швеції.

Фото без опису  Фото без опису