Волейболістки Городищенського ліцею взяли участь у фіналі III районного етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

8 травня у м.Теребовля відбувся III районний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед ЗЗСО з волейболу (дівчата). Всього у даній частині змагань брало участь 18 команд Тернопільського району, які були поділені на три групи по шість команд. Згідно з регламентом змагань лише переможець групи діставав право бути учасником фінальної частини змагань.

Нашу громаду представляв переможець II етапу змагань - Городищенський ліцей. Юні волейболістки, перемігши всіх своїх суперниць: Теребовлянську, Золотниківську, Скалатську, Підволочиську та Саранчуківську громади, вибороли право бути учасником фінальних змагань.

12 травня у с. Великі Гаї відбулися фінальні змагання серед дівчат з волейболу. Окрім нашої команди учасниками фіналу стали переможці інших двох груп, а саме: Великогаївська та Озернянська громади. Найсильнішими виявились господарі - волейболістки Великогаївської громади, друге місце посіли спортсмени з Озернянської громади, третє місце дісталось дівчатам Городищенського ліцею.

Підготував волейболісток до змагань вчитель фізичної культури - Олег Корбак.

Вітаємо команду Городищенського ліцею з достойним виступом і зичимо подальших спортивних успіхів.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису