На Тернопільщині проведуть кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Повідомляємо, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин у області на 2024 рік та наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30.04.2024 №251 на території Тернопільської області, протягом третьої декади травня 2024 року буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад з вакциною.

Принада з вакциною «Орісвак» безпечна для людей і тварин (має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна). Звертаємось до мешканців Тернопільської області із розумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних, при виявленні принад не руйнувати їх та не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.