Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 03 травня 2024 року                                                                             163

Про скликання чергового засідання виконавчого

комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 16 травня 2024 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про затвердження Бюджетного регламенту Козівської селищної ради.

2.2. Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року.

2.3. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р. № 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради».

2.4. Про затвердження заходів щодо оптимізації освітньої мережі в Козівській територіальній громаді на 2024 – 2027 роки.

2.5. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми  «Ветеран» Козівської селищної ради на 2024-2026 роки.

2.6. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2024-2026 роки.

2.7. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.

2.8. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                     Дмитро БАРИЛКО