Про скликання сорок восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

  • 62

від 16 квітня  2024 року                                                                            № 144

Про скликання сорок восьмої сесії

Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання, враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05 травня  2022 року «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»:
1. Скликати сорок восьму сесію Козівської селищної ради восьмого скликання 26 квітня 2024 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38            селище Козова.

2. На розгляд сорок восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести питання:

2. 1.    Про надання згоди відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради на списання майна.
2.2.    Про затвердження структури Городищенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату у новій редакції.
2.3.    Про внесення змін до переліку об’єктів малої приватизації, що перебувають у комунальній власності Козівської селищної територіальної громади та підлягають приватизації.
2.4.    Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт тротуару на вул.Богдана Хмельницького (ділянка від буд. № 6 до примикання з вул. Грушевського, ліва сторона) в смт. Козова Тернопільського району Тернопільської області».
2.5.    Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточно середній ремонт дороги вул. Сосюри від № 4 до сполучення з вул. Л.Українки № 18 в селищі Козова Тернопільського району Тернопільської області».
2.6.    Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару від вул. Стефаника до №38 вул. Колійова в селищі Козова Тернопільського району Тернопільської області».
2.7.    Про надання дозволу на виготовлення робочого проекту «Поточний ремонт дороги вул. Роксолани № 30 до перехрестя вул. Володимира Пекара в селищі Козова Тернопільського району Тернопільської області». 
2.8.    Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту Козівської селищної ради на 2024-2028 роки, затвердженої рішенням Козівської селищної ради від 29 січня 2024 року№2397.
2.9.    Про внесення змін до бюджету Козівської селищної територіальної громади на 2024 рік (19560000000).
2.10. Земельні питання.
2.11. Інші питання поточної роботи. 
2.12. Різне.

3. Головам постійних  комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради про час і місце проведення сесії селищної ради.


Козівський селищний голова                                            Сергій ДОБАЛЮК

Фото без опису