Напередодні Великодня спільними зусиллями мешканців громади організовано приготування та збір смаколиків для наших Захисників.

Сьогодні відправили нашим військовим 3 буси з допомогою на Запорізький, Донецький та Харківський напрямки.

За зібрані кошти колективом Козівської центральної лікарні придбали квадрокоптер Dji Mavic 3T вартістю 195000.00 грн.

15 тисяч гривень, наданих працівниками "Центр культури та дозвілля" витратили на: придбання коліс (9403 грн) та дизпалива (5600 грн) воїну Т. Судомиру.

За 56 000 грн, зібраних працівниками селищної ради купили 3 FPV - дрони.

Крім цього, сформували й відправили "великодні набори" (напередодні освячені), засоби гігієни, медикаменти та інші потреби згідно запитів військових.

Передали й нашим захисникам чудові малюнки від наших діток.

Нехай у цей передвеликодній час хлопці відчують турботу з дому та дух прийдешнього свята.

Щиро дякую кожному, хто долучився до цієї доброї справи. Висловлюю подяку:

• аграріям Ю. Пудлику, А. Чайківському, О. Пеляку, З.Кошелі, фірмі "АВК АГРО" та компанії «Контінентал Фармерз Груп» за паливо-мастильні матеріали;
  • Д. Білецькому за наданий бус, медикаменти й інші потреби;
  • О. Гулько та В. Смереці за ремонт авто;
  • підприємцю Р. Буковському;
  • власникам магазинів «Подільський фермер», «Рибак», «Олесинські ковбаси» (ТОВ «Компіс») та О. Кухаруку ( с. Конюхи);
  • парафії святого Василія Великого (Т. Стрияк та людям доброї волі за енергетичні батончики та маскувальні сітки);
  • мешканцям старостинських округів за випічку та "великодні набори";
  • працівникам ЗДО "Ромашка" та його директору С. Гудовій за продуктові набори;
  • підприємцю М.Трояну.

Отець Володимир Наконечний освятив великодні гостинці та поблагословив наших водіїв у непросту дорогу.

Бажаю Божого захисту волонтерам та благополучного повернення додому.

Наші Воїни продовжують нас захищати, наш ж обов’язок - їх всіляко підтримувати.

Тому, не покладаймо рук, робімо все можливе для наближення Перемоги!

Разом - переможемо!

Слава Україні!