Козівська селищна рада просить вжити заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у період святкування «Великодня».

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). Великдень – свято традиційно пов'язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. За традицією, у цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей.
Не дивлячись на те, що на сьогодні не відомо про те, як саме буде відбуватись святкування, але всеодно не зайвим є нагадати, що важливим є дотримання правил пожежної безпеки. За статистикою, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що основною причиною їх виникнення є людська необережність.