Жителька Козівської громади відсвяткувала 100-літній ювілей

Сьогодні відзначає свій 100-літній ювілей жителька с.Конюхи - Шенклер Катерина Петрівна.

За дорученням селищного голови Сергія Добалюка заступник Роман Солтис та начальник відділу соціального захисту населення Михайло Простяк привітали довгожительку громади з такою поважною датою. З нагоди свята вручили іменинниці подяку, квіти, солодощі й інші подарунки.

Долучився до вітань й поблагословив ювілярку місцевий парох Борис Новосад.

Нині в нашій громаді Катерина Петрівна – єдина довгожителька, яка перетнула 100-літній життєвий рубіж. Нелегкою була її життєва дорога. Усе життя вона важко працювала. З семи років дівчинкою пішла на підробіток, адже її сім'я проживала важкі часи. Згодом пані Катерина пропрацювала довгих 45 років у колгоспі.

Та попри це ювілярка має велике багатство - родину, дітей, внуків й уже 10 правнуків.

Від щирого серця вітаємо пані Катерину з ювілеєм та бажаємо їй міцного здоров‘я, родинного затишку, душевного спокою, миру та Божого благословення!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису