Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 05 квітня 2024 року                                                                            № 123

Про скликання чергового засідання виконавчого

комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 18 квітня 2024 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:

2.1. Про заходи протидії пожежам у лісових масивах,  природніх заповідниках, на торфовищах,  сільгоспугіддях, інших земельних ділянках  у весняно-літній період 2024 року.

2.2. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян за І квартал 2024 року.

2.3. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р. № 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради».

2.4. Про  надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.5. Про затвердження висновків про доцільність позбавлення батьківських прав.

2.6. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми  «Ветеран» Козівської селищної ради на 2024-2026 роки.

2.7. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2024-2026 роки.

2.8. Про зміну  адреси об’єкту нерухомого майна  - нежитловій будівлі   – церкві Преображення Господнього по вул. Шкрибанівка в селі Йосипівка.

2.9. Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Козівської селищної ради.

2.10. Про проєкт змін до Програми розвитку цивільного захисту Козівської селищної ради  на 2024 – 2028 роки.

2.11. Інші питання поточної роботи.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК