Індексація щомісячних страхових виплат з 1 березня 2024 року

  • 89

Відповідно до підпункту 8 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2024 року №185 “Про індексацію пенсійний і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році”,  з 1 березня поточного року здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та особам, які мають право на виплати в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, на коефіцієнт 1,0796.

Перерахунку підлягали щомісячні страхові виплати 1 914 особам. Величина підвищення визначається індивідуально залежно від розміру призначеної страхової виплати. Середній розмір збільшення склав 257 грн.

Розмір збільшення щомісячних страхових виплат в результаті перерахування не може перевищувати 1 500 гривень.

Оскільки щомісячні страхові виплати виплачуються з наступного місяця після їх призначення чи перерахунку, то страхові виплати з урахуванням проведеного перерахунку за березень виплачуватимуться, починаючи з квітня поточного року.

Фото без опису