Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 01 березня 2024 року                                                                            № 76

Про скликання чергового засідання виконавчого
комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 14 березня 2024 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету селищної ради питання:
  2.1. Про проєкт змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» на 2022-2025 роки.
  2.2. Про надання дозволу КО «Центр надання соціальних послуг» Козівської селищної ради на встановлення системи відеоспостереження.
  2.3. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 02.06.2022 р. № 114 «Про затвердження переліків оренди першого та другого типу комунального майна Козівської селищної ради».
  2.4. Про  надання дозволу на видалення зелених насаджень.
  2.5. Про зняття з реєстрації місця проживання.
  2.6. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми  «Ветеран» Козівської селищної ради на 2024-2026 роки.
  2.7. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2024-2026 роки.
  2.8. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб.
  2.9. Про встановлення дорожнього  сферичного дзеркала  на  перехресті  вулиць Зелена та Корольова в селищі Козова.
  2.10. Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку садибного типу  по вулиці Центральна в селі Конюхи.
  2.11. Інші питання поточної роботи.
3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК