У Козівській ДЮСШ відбулась фінальна частина 2 етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу

23 лютого 2024 року у Козівській ДЮСШ відбулась фінальна частина 2 етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти Козівської територіальної громади.

У фіналі «п’ятьох» Козівський ліцей ім. В.Герети не мав собі рівних. Команда здобула перемогу над усіма суперниками: Козівським ліцеєм №1, Конюхівським ліцеєм, Теофіпільською гімназією й Вівсянською гімназією та отримала звання «Переможець територіального етапу змагань з футзалу».

Доля двох інших призових місць вирішувалась в останньому матчі між командами Конюхівського ліцею і Теофіпільської гімназії.

Гра закінчилась перемогою Конюхівського ліцею (3:1), але цього виявилось недостатньо, щоб стати призером змагань. Команди: Козівський ліцей №1, Теофіпільська гімназія та Конюхівський ліцей набрали по 6 очок, але за показником різниці забитих та пропущених голів, Теофіпільська гімназія здобула 2-ге місце, Козівський ліцей №1- 3-тє місце, Конюхівський ліцей- 4-те місце, Вівсянська гімназія – 5-те місце.

Команди-призери нагороджені кубками, грамотами та спортивними м’ячами.

За дорученням селищного голови Сергія Добалюка, заступник з питань діяльності виконавчих органів влади Роман Солтис взяв участь в нагородженні призерів.

Вітаємо переможців! Бажаємо вам успіху в наступному етапі!

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису