Учора вперше на Козівщину завітали гості з Черкаської селищної територіальної громади Донецької області

Україна єдина - від Заходу й до Сходу!

Учора, вперше на Тернопільщину, та зокрема на Козівщину завітали гості з Черкаської селищної територіальної громади Донецької області.

Селищний голова Сергій Добалюк спільно з першим заступником Вадимом Щегловим та секретарем селищної ради Дмитром Барилком розповіли гостям про нашу громаду, її життєдіяльність, розвиток та найближчі плани на майбутнє.

Протягом дня керівники громади спільно з начальником Черкаської селищної військової адміністрації Олексієм Кривоконем відвідали КЗ "Центр культури і дозвілля"Козівської селищної ради, КНП «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради» та 18 державну пожежно-рятувальну частину управління ДСНС у Тернопільській області.

Керівники установ розповіли про діяльність закладів, основні напрями роботи, поділилися своїми досягненнями та успішними напрацюваннями.

В ході зустрічі сторони обмінялися цінним досвідом.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису